Pomagacie spełniać marzenia

Wszystkie zajęcia były absolutnie świetne !!!

Kabiny z Panem Jackiem to niesamowity trening mózgu i pamięci – cudowne zajęcia!

Pani Beata wyjaśniała największe zawiłości medyczne, Pan Piotr to kopalnia wiedzy, dzięki niemu prawo staje się jasne, ćwiczenia z Panem Błażejem pozwoliły mi zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia techniki – wszystkie te zajęcia to mistrzostwo świata.

Jestem wdzięczna wszystkim wykładowcom, dzięki Wam zmienia się na lepsze życie Waszych studentów – pomagacie spełniać marzenia ♥

Bardzo wysoka jakość, intensywność, wszechstronność

Jestem niezwykle zadowolona ze wszystkich zajęć! Bardzo wysoka jakość, intensywność, wszechstronność, bogactwo tematów i ekspercka wiedza wykładowców czynią te studia wyjątkowymi. Dostałam ogrom wiedzy i możliwość jej praktycznego zastosowania.

Serdecznie dziękuję za ten niezwykły rok!

Zajęcia w 100 % praktyczne

Studia całkowicie spełniły moje oczekiwania – zajęcia na bardzo wysokim poziomie, wysoki poziom językowy i przede wszystkim zajęcia w 100 % praktyczne.

CST to niesamowita, niespotykana przygoda

CST to niesamowita, niespotykana przygoda. Rozwija umiejętności językowe w każdym obszarze, daje mnóstwo nowych narzędzi do nauki i uczy posługiwania się językiem w praktyce, a wykładowcy to po prostu eksperci.

Państwa praca jest niesamowita

Jestem mega zadowolona! Zajęcia z Panem Jackiem to jakaś magia. Żałuję, że tak późno znalazłam informację o CST. Zastanawiałam się jak sobie poradzę – małe dziecko, praca i zajęcia ale dzięki możliwości uczestniczenia w zajęciach online dałam radę. Nie opuściłam żadnych zajęć – były tak bardzo wartościowe. Zapisanie się na ten kurs tłumaczeniowy to był strzał w dziesiątkę ponieważ zawsze miałam jakąś blokadę i preferowałam tłumaczenia pisemne ale dzięki zajęciom z Panem Jackiem nabrałam odwagi, wiatru w żagle i wiary, co dało odzwierciedlenie w mojej płynności. Ostatnio uczestniczyłam w spotkaniach z Przedstawicielami Armii Stanów Zjednoczonych, Ambasady Królestwa Belgii, Banku Światowego, Ambasady Izraela, Ambasady Tajwanu czy przedstawicielami Agencji FRONTEX. Teraz naprawdę mówię płynnie i nie odbiegam w żaden sposób od nawet najlepszych tłumaczy, z którymi miałam do czynienia. Usłyszałam nawet: „Your English is excellent”. Dlatego też gorąco polecam naukę w CST wszystkim, którzy zastanawiają się na jakie studia się wybrać. Dziękuję za wszystko. Państwa praca jest niesamowita.

Czas spędzony w CST był wart każdego poświęcenia i każdej wydanej złotówki

Zaczynając naukę w CST myślałem, że znam dobrze język angielski, w końcu siedzę w tym temacie dobrych już 30 lat. Po roku spędzonym w CST  muszę powiedzieć że poziom znajomości języka angielskiego jaki tu osiągnąłem przekroczył moje najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania. Najlepszym dowodem na to, niech będzie fakt, że mój  dobry znajomy Amerykanin, z którym regularnie konwersuję, stwierdził, że zrobiłem niesamowity postęp i za każdym razem kiedy rozmawiamy kręci z niedowierzaniem głową gdy używam zwrotów i słownictwa specjalistycznego którego nauczyłem się tutaj podczas zajęć. W CST dostaniecie więcej niż się spodziewacie. Profesjonalnych wykładowców-pasjonatów w swoich dziedzinach – dostęp do materiałów o których nie mieliście pojęcia że istnieją, wspaniałą atmosferę i wsparcie na każdym etapie nauki. Czas spędzony w CST był wart każdego poświęcenia i każdej wydanej złotówki. Był to rok ciężkiej pracy, ale zdobyta wiedza praktyczna, satysfakcja i  na końcu uśmiech wykładowców po super zdanym egzaminie końcowym były tego warte w 100%. CST jest miejscem, obok którego nie można przejść obojętnie.

Każde zajęcia były max interesujące, a ciekawostki – fascynujące.

Panie Dyrektorze Nasz Kochany,

Jak my teraz bez Pana zajęć wytrzymamy?

Każde zajęcia były max interesujące,

A ciekawostki – fascynujące.

Dziękujemy za doktora techniki, psychologa i CATy,

W pełni zdiagnozowani jesteśmy gotowi do pracy,

Nie mówimy jednak do widzenia,

Bo teraz specjalizacja i nowe ćwiczenia!

Nie żałuję ani minuty!

Nigdy nie spotkałam w jednym miejscu tylu pozytywnych ludzi! Wykładowcy mają otwarte i serdeczne nastawienie, są niezwykle wymagający ale zajęcia są fascynujące i max praktyczne. Na studiach zawsze ktoś z prowadzących odstawał, był irytujący lub olewał temat- tutaj o czymś podobnym mowy być nie może. Materiały zróżnicowane, mnóstwo potocznych wyrażeń, których w słownikach znaleźć nie sposób. Zajęcia z medycyny błyskotliwe, świetnie przygotowane, na najwyższym poziomie. Prawo fantastyczne! Miodzio! Wspaniałe zajęcia gościnne: CAT, egzamin na tłumacza przysięgłego,  psycholog, technika, public speaking, itp. Nie żałuję ani minuty! Wracam od października na specjalizację! POLECAM!

To był niesamowity czas i doświadczenie

Fascynująca szkoła i wykładowcy! Techniczne przygotowanie CST do zajęć online jest na najwyższym poziomie – miałam możliwość nauki zdalnej bez utraty jakości. To był niesamowity czas i doświadczenie, które powinien przeżyć każdy, kto chce zostać naprawdę dobrym tłumaczem.

Facebook