Państwa praca jest niesamowita

Jestem mega zadowolona! Zajęcia z Panem Jackiem to jakaś magia. Żałuję, że tak późno znalazłam informację o CST. Zastanawiałam się jak sobie poradzę – małe dziecko, praca i zajęcia ale dzięki możliwości uczestniczenia w zajęciach online dałam radę. Nie opuściłam żadnych zajęć – były tak bardzo wartościowe. Zapisanie się na ten kurs tłumaczeniowy to był strzał w dziesiątkę ponieważ zawsze miałam jakąś blokadę i preferowałam tłumaczenia pisemne ale dzięki zajęciom z Panem Jackiem nabrałam odwagi, wiatru w żagle i wiary, co dało odzwierciedlenie w mojej płynności. Ostatnio uczestniczyłam w spotkaniach z Przedstawicielami Armii Stanów Zjednoczonych, Ambasady Królestwa Belgii, Banku Światowego, Ambasady Izraela, Ambasady Tajwanu czy przedstawicielami Agencji FRONTEX. Teraz naprawdę mówię płynnie i nie odbiegam w żaden sposób od nawet najlepszych tłumaczy, z którymi miałam do czynienia. Usłyszałam nawet: „Your English is excellent”. Dlatego też gorąco polecam naukę w CST wszystkim, którzy zastanawiają się na jakie studia się wybrać. Dziękuję za wszystko. Państwa praca jest niesamowita.

Czas spędzony w CST był wart każdego poświęcenia i każdej wydanej złotówki

Zaczynając naukę w CST myślałem, że znam dobrze język angielski, w końcu siedzę w tym temacie dobrych już 30 lat. Po roku spędzonym w CST  muszę powiedzieć że poziom znajomości języka angielskiego jaki tu osiągnąłem przekroczył moje najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania. Najlepszym dowodem na to, niech będzie fakt, że mój  dobry znajomy Amerykanin, z którym regularnie konwersuję, stwierdził, że zrobiłem niesamowity postęp i za każdym razem kiedy rozmawiamy kręci z niedowierzaniem głową gdy używam zwrotów i słownictwa specjalistycznego którego nauczyłem się tutaj podczas zajęć. W CST dostaniecie więcej niż się spodziewacie. Profesjonalnych wykładowców-pasjonatów w swoich dziedzinach – dostęp do materiałów o których nie mieliście pojęcia że istnieją, wspaniałą atmosferę i wsparcie na każdym etapie nauki. Czas spędzony w CST był wart każdego poświęcenia i każdej wydanej złotówki. Był to rok ciężkiej pracy, ale zdobyta wiedza praktyczna, satysfakcja i  na końcu uśmiech wykładowców po super zdanym egzaminie końcowym były tego warte w 100%. CST jest miejscem, obok którego nie można przejść obojętnie.

Każde zajęcia były max interesujące, a ciekawostki – fascynujące.

Panie Dyrektorze Nasz Kochany,

Jak my teraz bez Pana zajęć wytrzymamy?

Każde zajęcia były max interesujące,

A ciekawostki – fascynujące.

Dziękujemy za doktora techniki, psychologa i CATy,

W pełni zdiagnozowani jesteśmy gotowi do pracy,

Nie mówimy jednak do widzenia,

Bo teraz specjalizacja i nowe ćwiczenia!

Nie żałuję ani minuty!

Nigdy nie spotkałam w jednym miejscu tylu pozytywnych ludzi! Wykładowcy mają otwarte i serdeczne nastawienie, są niezwykle wymagający ale zajęcia są fascynujące i max praktyczne. Na studiach zawsze ktoś z prowadzących odstawał, był irytujący lub olewał temat- tutaj o czymś podobnym mowy być nie może. Materiały zróżnicowane, mnóstwo potocznych wyrażeń, których w słownikach znaleźć nie sposób. Zajęcia z medycyny błyskotliwe, świetnie przygotowane, na najwyższym poziomie. Prawo fantastyczne! Miodzio! Wspaniałe zajęcia gościnne: CAT, egzamin na tłumacza przysięgłego,  psycholog, technika, public speaking, itp. Nie żałuję ani minuty! Wracam od października na specjalizację! POLECAM!

To był niesamowity czas i doświadczenie

Fascynująca szkoła i wykładowcy! Techniczne przygotowanie CST do zajęć online jest na najwyższym poziomie – miałam możliwość nauki zdalnej bez utraty jakości. To był niesamowity czas i doświadczenie, które powinien przeżyć każdy, kto chce zostać naprawdę dobrym tłumaczem.

Jakość, intensywność, różnorodność tematyczna

W porównaniu do studiów podyplomowych o podobnym profilu zdecydowanie więcej wyniosłam z nauki w CST. Jakość, intensywność, różnorodność tematyczna na bardzo wysokim poziomie. Doskonale wyćwiczyłam też warsztat tłumaczeń ustnych co świetnie przełożyło się na mój szybki rozwój zawodowy jeszcze w trakcie trwania nauki!

Zasób wiedzy, który otrzymałam jest ogromny

CST to najlepsza szkoła dla tłumaczy jaką mogłam sobie wymarzyć. Zasób wiedzy, który otrzymałam jest ogromny, tego nie znajdziecie na żadnej filologii. Poziom nauki w CST jest bardzo wysoki a nauka tu to najlepsza inwestycja w siebie jaką poczyniłam!!!

W CST dostaniecie więcej niż się spodziewacie

Przychodząc do CST myślałem że znam dobrze język angielski, w końcu siedzę w tym temacie dobrych już 30 lat. Po roku spędzonym na nauce w CST  muszę powiedzieć że poziom znajomości języka angielskiego jaki tu osiągnąłem przekroczył moje najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania. W CST dostaniecie więcej niż się spodziewacie – profesjonalnych wykładowców-pasjonatów, dostęp do materiałów, o których nie mieliście pojęcia że istnieją, wspaniałą atmosferę i wsparcie na każdym etapie nauki. Czas spędzony w CST był wart każdego poświęcenia i każdej wydanej złotówki. CST to miejsce wyjątkowe.

Przyswoiłam ogrom wiedzy

Ten rok nauki w CST to był świetnie spędzony czas. Przyswoiłam ogrom wiedzy. Najważniejsze – po tym kursie nabrałam wystarczająco dużo pewności siebie, aby się wreszcie przekwalifikować!

Facebook