Pomagacie spełniać marzenia

Wszystkie zajęcia były absolutnie świetne !!!

Kabiny z Panem Jackiem to niesamowity trening mózgu i pamięci – cudowne zajęcia!

Pani Beata wyjaśniała największe zawiłości medyczne, Pan Piotr to kopalnia wiedzy, dzięki niemu prawo staje się jasne, ćwiczenia z Panem Błażejem pozwoliły mi zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia techniki – wszystkie te zajęcia to mistrzostwo świata.

Jestem wdzięczna wszystkim wykładowcom, dzięki Wam zmienia się na lepsze życie Waszych studentów – pomagacie spełniać marzenia ♥

Bardzo wysoka jakość, intensywność, wszechstronność

Jestem niezwykle zadowolona ze wszystkich zajęć! Bardzo wysoka jakość, intensywność, wszechstronność, bogactwo tematów i ekspercka wiedza wykładowców czynią te studia wyjątkowymi. Dostałam ogrom wiedzy i możliwość jej praktycznego zastosowania.

Serdecznie dziękuję za ten niezwykły rok!

Z całego serca polecam

Z całego serca polecam intensywne szkolenie tłumaczy w CST ! 100 % praktyki z ekspertami z dziedziny przekładu i językoznawstwa.

Zajęcia w 100 % praktyczne

Studia całkowicie spełniły moje oczekiwania – zajęcia na bardzo wysokim poziomie, wysoki poziom językowy i przede wszystkim zajęcia w 100 % praktyczne.

CST to niesamowita, niespotykana przygoda

CST to niesamowita, niespotykana przygoda. Rozwija umiejętności językowe w każdym obszarze, daje mnóstwo nowych narzędzi do nauki i uczy posługiwania się językiem w praktyce, a wykładowcy to po prostu eksperci.

Facebook