LISTY OD ABSOLWENTÓW

Dzień dobry Panie Jacku,

Od zakończenia mojej nauki u Państwa minął już ponad rok i przyznam, że przyniosła ona ostatnimi czasy rewelacyjne wymierne efekty – chciałam się pochwalić, że w letniej sesji egzaminacyjnej (czerwiec/ lipiec 2017) ZDAŁAM EGZAMIN NA TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO PRZY PIERWSZYM PODEJŚCIU!!!!

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się spełnić to zawodowe marzenie! Choć ślubowanie dopiero w listopadzie, to świętuję już teraz!

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wszyscy Państwo – Wykładowcy z CST – macie ogromny udział w moim sukcesie, za co SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJĘ ;-))))))

Fakt, iż udało mi się zdać ten egzamin za pierwszym razem, jest dowodem najwyższej jakości kształcenia, którą oferuje Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych!

Nie muszę chyba dodawać, że umiejętności zdobyte w CST fantastycznie przydają się także w codziennej praktyce tłumaczeniowej – nieustannie wykorzystuję pokłady wiedzy zdobytej w Centrum!

Jestem przekonana, że dzięki Państwa fachowości i pasji, w zbliżającym się roku akademickim kolejni słuchacze CST będą osiągać jak największe sukcesy zawodowe, czego serdecznie życzę !!!

Pozdrawiam serdecznie

Ania Maria (wrzesień 2017)
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Facebook