List 1

Dzień dobry Panie Jacku,

Od zakończenia mojej nauki u Państwa minął już ponad rok i przyznam, że przyniosła ona ostatnimi czasy rewelacyjne wymierne efekty – chciałam się pochwalić, że w letniej sesji egzaminacyjnej (czerwiec/ lipiec 2017) ZDAŁAM EGZAMIN NA TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO PRZY PIERWSZYM PODEJŚCIU!!!!

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się spełnić to zawodowe marzenie! Choć ślubowanie dopiero w listopadzie, to świętuję już teraz!

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wszyscy Państwo – Wykładowcy z CST – macie ogromny udział w moim sukcesie, za co SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJĘ ;-))))))

Fakt, iż udało mi się zdać ten egzamin za pierwszym razem, jest dowodem najwyższej jakości kształcenia, którą oferuje Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych!

Nie muszę chyba dodawać, że umiejętności zdobyte w CST fantastycznie przydają się także w codziennej praktyce tłumaczeniowej – nieustannie wykorzystuję pokłady wiedzy zdobytej w Centrum!

Jestem przekonana, że dzięki Państwa fachowości i pasji, w zbliżającym się roku akademickim kolejni słuchacze CST będą osiągać jak największe sukcesy zawodowe, czego serdecznie życzę !!!

Pozdrawiam serdecznie

Facebook