Nawet w najsłynniejszym ośrodku tłumaczeniowym w Niemczech – w Germersheim nie ma kabin o podobnej funkcjonalności co w Sosnowcu

Do Sosnowca trafiłam marząc o tłumaczeniach ustnych po rocznym doświadczeniu w renomowanej szkole tłumaczy w Poznaniu z poczuciem straconego roku. Zaledwie po miesiącu mogłam dumnie stwierdzić, że poczyniłam ogromny postęp. W cztery zjazdy przetłumaczyłam i nauczyłam się więcej aniżeli w poprzedniej placówce przez cały rok akademicki! W CST nie trwoni się czasu. Każda minuta jest darem wykorzystywanym na pracę. Technika, medycyna, religia, prawo, polityka, poezja, EU, wszystko to i wiele więcej znajdziesz właśnie w CST. Przysłowiowa śruba przykręcana jest wraz z Twoim postępem, dzięki czemu po roku nauki stajesz się naprawdę dobry.

CST chwali się najbardziej funkcjonalnym laboratorium w Europie i słusznie! Nawet w najsłynniejszym ośrodku tłumaczeniowym w Niemczech – w Germersheim nie ma kabin o podobnej funkcjonalności co w Sosnowcu.

CST oferuje naprawdę solidny warsztat językowy i tłumaczeniowy. Jeżeli zatem pytasz się w duchu, czy warto wydać kilka tysięcy złotych, poświęcić weekendy doliczając do tego dojazdy i biorąc pod uwagę zmęczenie, które wystąpi, to mówię Ci, że WARTO, bo SPEŁNIONE MARZENIA NIE MAJĄ CENY!

Zainwestuj w siebie i baw się dobrze!

Dodaj komentarz

Facebook